Kompleksowa ochrona mazowieckie – agencja ochrona Warszawa

  • pic 1
  • pic 2
  • pic 1

Grupa COBRA

Kiedy szukają Państwo bezpieczeństwa nie warto eksperymentować, ani bawić się w półśrodki. Firmy ochroniarskie na terenie miasta Warszawa różnią się między sobą pod względem rzetelności, logicznym jest więc, że najlepszy wybór, to ten doceniający doświadczenie oraz przygotowanie zespołu agencji ochrony do powierzonych zadań. Obdarzając nas swoim zaufaniem mają Państwo gwarancję, że takie usługi jak ochrona mienia i osób fizycznych będzie przeprowadzona w sposób kompleksowy, dokładny i wykluczający wszelkie zagrożenie zniszczeniem lub kradzieżą przez osoby trzecie.

Prowadzona przez nas firma ochroniarska, od wielu lat zajmuje się bezpieczeństwem klientów z Warszawy. Działamy w pełni legalnie oraz w oparciu o wymagane pozwolenia i koncesje. Tak jak inne agencje ochrony, które oferują podobne usługi, posiadamy:

  • koncesję MSWiA na fizyczną i techniczną ochronę mienia i osób,
  • koncesję na przeprowadzanie konwojów gotówki,
  • pozwolenia na broń,
  • niezbędne licencje ochroniarskie.

Oferta grupy COBRA

Natomiast tym co odróżnia nas od innych firm ochroniarskich, działających na terenie miasta Warszawa są między innymi duża liczba patroli oraz dostęp na niezawodnych i funkcjonalnych rozwiązań technicznych, znacznie ułatwiających zapewnienie bezpieczeństwa nawet podczas największych imprez masowych

Ochrona mienia i systemy alarmowe – zaufaj doświadczeniu jednej z lepszych agencji ochrony w Warszawie

COBRA

Kompleksowa ochrona mienia, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów z województwa mazowieckiego nie mogła się oczywiście obyć bez oferty projektu, wykonania oraz nadzoru systemów kamer. Dzięki temu oraz przy użyciu najnowszej technologii mogą Państwo zapewnić swojej firmie oraz znajdującemu się w niej mieniu odpowiednie bezpieczeństwo oraz sprawnie działający system monitoringu na terenie miasta Warszawa, który nie tylko umożliwi podgląd obrazu, ale również jego rejestrację na dysku – jako ewentualny dowód w przypadku włamania lub kradzieży

Monitoring

Gwarantujemy Państwu szybkie wykrycie każdej nieprawidłowości, podjęcie odpowiednich działań w celu zabezpieczenia powierzonego mienia lub też niezwłoczne powiadomienie odpowiednich służb (np. w przypadku pożaru). Projektowane i instalowane przez nas systemy alarmowe na terenie miasta Warszawa nadają się między innymi do zapobiegania włamaniom i kradzieżom (wykrywanie ruchu, uszkodzenia kamery, zniknięcia pilnowanego obiektu, nieautoryzowane otwarcie drzwi). Dzięki ich pomocy oraz technologi szybkiego kontaktu (videofony, radiofonizację) można z kolei podjąć niezwłoczne działanie i ograniczyć - bądź też wyeliminować - straty po stronie klienta.

Copyright © 2012 TATUIN / All rights reserved.