Profesjonalne podejście do bezpieczeństwa – ochrona Bytom

  • pic 1
  • pic 2
  • pic 1

Wykorzystujemy najnowsze technologie – monitoring Bytom

Uzupełnienie czynnika ludzkiego przy pomocy funkcjonalnej i niezawodnej technologi pozwala nam na dokładny monitoring sytuacji na ochranianym obrzeże lub w obiekcie znajdującym się na terenie miasta Bytom. Jeśli dodamy do tego, możliwość nagrywania obrazu i dźwięku, bezprzewodowy system komunikacji audio, a także video oraz kamery, które są nie tylko w stanie wychwycić ruch, ale i zasygnalizować swoje uszkodzenie, to ochrona świadczona przez agencję „Cobra” przedstawia się jeszcze bardziej atrakcyjnie.

Kierujemy jednym z najbardziej doświadczonych zespołów, dlatego też poziom bezpieczeństwa jaki możemy Państwu zagwarantować jest równie wysoki. Na nasze standardowe działania składają się takie usługi jak:

  • ochrona mienia i osobista,
  • konwojowanie gotówki,
  • częste patrole ulic Bytomia, które znacznie skracają czas reakcji w przypadku faktycznego zagrożenia,
  • wykorzystanie nowoczesnej technologi i elektrycznych systemów dostępu oraz weryfikacji osób (np. monitoring wewnętrzny oraz zewnętrzny, czy też czujniki ostrzegające o pożarze lub włamaniu).

Ochrona Bytom - oferta dla osób prywatnych i firm

Każdy punkt zaproponowanej przez nas ofert potrafimy w prosty sposób dostosować do wymagań stawianych przez klienta. Naszą firmę może wynająć każdy – chętnie współpracujemy zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi, które obawiają się o bezpieczeństwo swojego mienia, bądź też zajmują się organizacją imprez masowych. Wzbogacając każdą z naszych usług o profesjonalny monitoring na pewno nie tylko zminimalizujemy straty po stronie klienta, ale także podniesiemy poziom bezpieczeństwa w wielu miejscach na terenie Bytomia.

Copyright © 2012 TATUIN / All rights reserved.